Ünlülerin Makyajları

Ünlülerin Makyajları

Ünlülerin Makyajları

Filmlerde, dizilerde, reklamlarda ve magazin programlarında ünlüleri görüyoruz ve saçlarıyla makyajlarına hayranlıkla bakıyor ve merak ediyoruz. Ekranlarda gördüğümüz zamanların yanı sıra dışarıda ve sosyal medyada da bu ünlüler sadece makyaj sanatçılarının değil, kendi yaptıkları makyajlarla da dikkatleri üzerlerine çekmeyi başarıyorlar. Makyajlarıyla dikkat çeken bu ünlülerden bazılarını sizler için derledik:

Gigi Hadid

Dünyanın en ünlü modellerinden biri olan Gigi Hadid konu makyaj modasını takip etmek olduğunda bakmamız gereken kişi diyebiliriz. Gerek ekranlarda gerekse sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarla birçok kadına makyaj konusunda model olan Gigi Hadid makyajlarında genellikle dudaklarını ön plana çıkarıyor. Dudakları dışında daha sade görünmeyi sevdiğini düşündüğümüz Gigi Hadid dudaklarındaysa mor gibi cesur renkler kullanmaktan da çekinmiyor.

Adriana Lima

Ünlülerin Makyajı

Özellikle sosyal medyada tüm dikkatleri üzerine çeken Adriana Lima her zaman dünyanın en çok konuşulan isimlerinden biri oluyor. Son zamanlarda Metin HARA ile olan ilişkisi sayesinde gündemde olan ve Türk kadınlarının da dikkatini epeyce çeken Adriana Lima’nın makyajı da merak edilen konular arasındadır. Ünlü model yaptığı sade ama güzel makyajlarıyla takipçilerini hayran bırakırken doğallıktan da ödün vermiyor. Doğal tonlarda, ten rengine uygun bir aydınlatıcı kullanıp, dudak ve gözlerini ön plana çıkaran bir makyaj stiliyle Adriana Lima birçok kadına makyaj konusunda yol gösteriyor.

Türk ünlülerin makyajları

Yabancılarda olduğu kadar ülkemizde de makyaj modasını etkileyen, nasıl daha güzel makyajlar yapabileceğimizi bize gösteren ünlüler var, size bunlardan bazılarını göstereceğiz:

Merve Boluğur

Genelde insanların kendini kırmızı rujuyla tanıdıklarını söyleyen Merve Boluğur özellikle dudak ve göz makyajına önem veriyor. Gözlerini ve dudaklarını ön plana çıkaracak şekilde makyaj yapmayı seven Boluğur; göz ve dudaklarını aynı anda çok belirgin yapacak makyajlar yapmaktan kaçınıyor. Aynı zamanda yüzüne hatlarını belirginleştirecek şekilde gölge vermeyi de sevdiğini söylüyor.

Ivana Sert

Her ne kadar Türk olmasa da ülkemizin en çok bilinen isimlerinden biri olan Ivana Sert; jüriliğini yaptığı yarışma programlarında gerek makyajı gerekse kıyafetiyle dikkatleri üzerine çekti. Ivana Sert daha çok dumanlı göz makyajı yapmayı sevdiğini ancak eyeliner kulanmaktan hoşlanmadığını, onun yerine göz kalemi kullanmayı tercih ettiğini ve makyajında özellikle göz ve kirpiklerini ön plana çıkarmayı sevdiğini söylüyor. Genelde dudaklarında daha sade ve dikkat çekmeyen tonlar kullanmayı seven Ivana sert gölgelerle yüz hatlarını keskinleştirmeyi de seviyor. İlgili Link: Türk Ünlülerin Saç Bakım Sırları

Bu yazıyı oylamak için yıldızlara tıklayın.
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
DMCA.com Protection Status Ada Creative