Isı Kaybını %50 Azaltır Enerjiden Tasarruf Sağlar

Isı Kaybını %50 Azaltır Enerjiden Tasarruf Sağlar

Yaşamın her alanında enerji ihtiyacına yönelik çözümler üreten Isıcam sistemleri binalardaki ısı kayıplarını %50 azaltır. Isı yalıtımının  sağlanması iki cam plakanın arasındaki ara boşluğuna kuru hava  yerine argon gazlar doldurularak ısı kaybının azaltılması sağlanır. Diğer çiftli camlara kıyasla ısı yalıtım değeri 2 kat daha iyi olduğundan sizi kışın soğuktan yazın da sıcaktan korur. İleri teknolojilerle üretilen Isıcam sistemleri sağladığı ısı kontrolü sayesinde fazla ısının içeride kalmasını sağlayarak günlük enerji ve yakıt giderlerinde ideal enerji tasarrufu sağlar.

 

Klima Ve Doğalgaz Tüketimini Minimize Eder

 

Oldukça kullanışlı olan ısıcam sistemleri ile ısınma giderlerin  en düşük seviyeye çekmek mümkün olabilmektedir. Bu doğrultuda modern ve ileri teknolojilerle üretilen Isıcam sistemleri klima ve doğalgaz tüketimine duyulan gereksinimleri azaltarak minimize ediyor. Unutmayın  kışı rahat geçirmek İsteyen herkes için mutlaka bir ısıcam sistemi seçeneği vardır.

 

Kışın Yüksek Isı Maliyetini Önler

 

Özellikle kışların sert geçtiği bölgelerde diğer çiftli camlar ile  %30 enerji ve ısı tasarrufu sağlayan ısıcam sistemleri  yüksek ısı maliyetini önler. Isıcam sistemlerinin sağladığı ısı kontrolü sayesinde  hem bütçenize, hem ekonomiye hem de çevrenin korunmasına katkı sağlamanız mümkün.

 

 Yazın Enerji Kaybını Önler

 

Yalıtım özelliğine sahip temperli cam modelleri sayesinde güneş ışığından gelen sıcaktan etkilenmez. Güneşten gelen ışınları absürde ederek bulunduğunuz alanları daha yaşanılır hale getirir. Enerji kaybını önler ve yazları güneş ışığından maksimum oranda yararlanmasını sağlar.

 

Darbelere Karşı Güvenlidir

 

Isıcam fiyatları camın çeşitleri, yalıtım özelliklerine göre farklılık gösterir.  Isı yalıtım özelliğine sahip temperli cam modelleri güvenli olup, herhangi bir durumda dışarıdan gelecek darbelere karşı oluşabilecek kazaları minimuma indirir.

 

Camlarda Buğulanmasını Geciktirir

 

Kışın pencerelerin buğulanmasını geciktirir ve doğramalarda oluşacak nemi önler. Isıcam sistemleri istenmeyen sıcaklık akımlarını önleyerek, bulunduğunuz alanların ideal sıcaklıkta kalmasını sağlar.

 

Makul Fiyat Seçenekleri Sunar

 

Isıcam Fiyatları camın çeşitleri ve yalıtım özelliklerine göre değişiklik gösterir. Sağladığı ısı kontrolü makul fiyat seçenekleri sayesinde kış yaz enerji ve yakıt giderlerinden tasarruf sağlar.

 

Enerji İhtiyacına Yönelik Çözümler Sunar

 

Enerji ihtiyacına yönelik çözümler üreten ısıcam sistemleri istenmeyen sıcaklık akımlarını önler. Güneş ışığından maksimum oranda yararlanılma imkânı sağlar.

 

Etkili Ses Yalıtımı Sağlar

 

Orta ya da yüksek frekanslı gürültüyü azaltılarak etkili bir ses yalıtımı sağlayan Isıcam teknolojileri sizi ekstra bir masraftan kurtarır. Size de geriye doğalgazdan sağlanan enerji tasarrufu ısıcam sistemlerinin evinizde sağladığı konforun keyfini çıkarmak kalır.

 

Kaynak; https://ortaklarcam.com

 

 

Bu yazıyı oylamak için yıldızlara tıklayın.
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
DMCA.com Protection Status Ada Creative