Forum İstanbul Nerede

Forum İstanbul Nerede

Forum İstanbul Alışveriş Merkezine aynı zamanda Yaşam Merkezi de denir. Oldukça büyük olup, içerisinde her türlü kıyafet, ayakkabı satan mağazaların bulunduğu 495 bin metre kare alana sahiptir. Sadece İstanbul ili içerisinden değil, neredeyse Türkiye’nin her alanından meraklısı ve ilgi duyanı mutlaka kendisine uğrar. Türkiye içerisinde en büyük alışveriş merkezi olmaya hak kazanan Forum İstanbul, 270 mağazayı bünyesinde barındırarak ziyaret eden müşterilerine birçok olanak ve kolaylık sağlar.

 

İstanbul’un Şirin Semti

 

Osmanlı zamanında Kostantiniyye adı verilen İstanbul, Fatih Sultan Mehmet Han tarafından fethedildikten sonra kendisini daha fazla geliştirmiş ve dünya çapında merak edilir bir şehir olmuştur. Neredeyse küçük bir ülke kadar büyük olan İstanbul, semtleri ile de dillerde dolaşıyor. Forum İstanbul’ un da içerisinde bulunduğu semt olan BAYRAMPAŞA/KOCATEPE ulaşımı hem minibüs ve belediye otobüsleri ile, hem de metro ile olduğu için gayet kolaylık sağlar. En çok tercih edilen ulaşım ise, alışveriş merkezinin önüne kadar gelen metro ağıdır. Hem hızlı hem de konforlu olan metro ile hiç vakit kaybedilmeden Forum İstanbul’ a her semtten gelinir ve sınırsız alış veriş imkânı sunulur.

 

Forum İstanbul Tarihçesi

 

2006 yılında yapılmaya başlanan Forum İstanbul, çalışması bir hayli zaman alarak 3 yıl sürdü. Yani net bir tarih vermek gerekirse 17 Kasım 2009 tarihinde ziyarete ve alışverişe açıldı. O kadar büyük bir alan ve yapıya sahiptir ki, bir kaç binadan oluşur. Beş katlı olup, 265 tane mağazası olan Forum İstanbul içerisinde, spor mağazalarının gözdesi olan Decathlon, H&M giyim mağazası, teknoloji severler için Saturn mağazası, İkea ve TurkuaZoo gibi daha birçok mağazayı barındırır.

 

Forum İstanbul Alışveriş Merkezine aynı zamanda Yaşam Merkezi de denir. Oldukça büyük olup, içerisinde her türlü kıyafet, ayakkabı satan mağazaların bulunduğu 495 bin metre kare alana sahiptir.

Bu yazıyı oylamak için yıldızlara tıklayın.
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
DMCA.com Protection Status Ada Creative