Zayıf Gösteren Elbise Hileleri

Zayıf Gösteren Elbise Hileleri

Vücudunu tanıyıp ona göre giyinmek sizi bir iki beden daha zayıf ve çok daha şık gösterebilir. Mesela çok uzun boylu biri ve alt ve üst bedeninizi orantısız hissediyorsanız renk bloklu tek parça tulum ya da elbiselerden yardım alabilirsiniz. Alt ve üstü ayrı parçalar da size bu konuda yardımcı olur. Kadınların en büyük problemlerinden birisi olan bacak probleminiz varsa ve de kalın ya da biçimsiz bacaklara sahip olduğunuzu düşünüyorsanız diz altı elbise ve etekler hatta tulumlardan yardım alabilirsiniz. Bu konuda size yardımcı olacak bir diğer şey maksi boy etek ve elbiseler de olabilir.

 

Ufak Hilelerle Farklı Görünmenin Yolları

 

Son on yıldır geçmiş modasının ve de özellikle 60 ve 70’lerin geri geldiğini fark etmişsinizdir. Eğer omuzlarınızın çok geniş olduğunu ve maskülen göründüğünüzü düşünüyorsanız bunu 70’li yılların geniş kenarlı şapkalarıyla öretebileceğinizi ve daha farklı görüneceğinizi biliyor muydunuz? Ayrıca geniş kenarlı şapkalar belinizi daha ince göstermenin de yollarından birisi. Eğer kısa bacaklı olduğunuzu düşünüyorsanız bantlı ayakkabı giyerken bilekten bağlı yerine ayakkabının burnuna yakın bantlı olanlarını tercih edin. Ayrıca bacak boyunu uzatmanın bir diğer yolu düz kesim ve boru paça pantolon giymektir. Kalın bir gövdeniz olduğunu düşünüyor ve uzun zamandır kilo veremiyorsanız korse biçimli parçalardan faydalanabilirsiniz. Bu parçalar hele bir de önden uzanan bir fermuar gibi bir detaya sahipse sizi çok daha ince gösterir.

 

Bel İnceltme Tüyoları

 

Bir türlü karın ve bel bölgesindeki fazlalıklardan kurtulamayan kadınlara kalın ve gösterişli deri kemerler yardımcı olabilir. Belinizi vurgulayarak onu çok daha ince gösterebilirsiniz. Kruvaze yakalı ve de ayakkabıların üstünü örtecek uzunluktaki tulumların sizi çok daha ince ve uzun göstereceğini de bilmelisiniz. Büyük parçalar kullanarak vücudunuzu daha ince gösterebilirsiniz. Mesela büyük boy bir çanta sizi çok daha ince gösterebilir. Bazı elbise ve eteklerdeki detaylara dikkat edin. Bel bölgesinde ya da hemen altında yer alan yatay çizgili kıyafetler sizin daha kusursuz görünmenizi sağlayabilir. Daha ince bilekler için de geniş kadranlı ve de maskülen saat tiplerinden yardım almalısınız.

 

Pantolon ve Şort Tercihleri

 

Bacakları daha uzun ve biçimli göstermek için son dönemin modası yüksel bel pantolon ve şortlara bir şans verin. Eğer dikine doğru pilili ve de cepli bir şort bulursanız bu tam size göre olabilir. Şık bir şort üstüne de basenleri örtmek için uzun bir blazer ceket tercih edebilirsiniz. Uzun ve ince yakalı bir ceket sizi çok daha ince gösterebilir. Armut tipi bir vücuda sahipseniz geniş pilili ve kloş bir elbise ya da etek seçebilirsiniz. Vücuda tam olarak oturan ve bel detaylı bir elbise de sizi olduğunuzdan daha ince belli gösterir. Ayrıca dar omuzlular için kayık yakalar da yardımcıdır. Bacaklarınız çok kalın değil ama şekilsizse skinny olarak adlandırılan dar pantolonları da giyebilirsiniz.

 

Vücudunu tanıyıp ona göre giyinmek sizi bir iki beden daha zayıf ve çok daha şık gösterebilir.

 

 

Bu yazıyı oylamak için yıldızlara tıklayın.
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
DMCA.com Protection Status Ada Creative