Zayıf Gösterecek Giyim Hileleri

Zayıf Gösterecek Giyim Hileleri

Zayıf ve fit bir vücuda sahip olmak kadın, erkek, herkesin ortak isteğidir. Bu isteği gerçekleştirmek için yeme içme alışkanlıklarına dikkat edilse de bazen kilo alma sorunu yaşanabilir. Kilo alma sorunu bazı kişilerde yalnızca sağlık hususunda değil, giyim kuşam konusunda da sıkıntı yaşanmasına sebep olabiliyor. Bu anlamda sıkıntı yaşayanlar için birkaç ufak yöntemle daha zayıf bir vücut görüntüsü sağlanabiliyor.

 

Boydan Çizgili Giysi Seçimi

Soft Renk Tercih Edilmesi

Bacak Boyunu Kesmemenin Önemi

Ceket Boyu Bel Altında Bitmel

Kumaş Tercihinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Boydan Çizgili Giysi Seçimi

 

Kilo sorunu yaşadığını ve giysilerinin yakışmadığını düşünen bayanlar, giyim ürünleri tercihlerinde boylarını uzun gösterecek parçaları tercih edebilirler. Boydan ince çizgili elbise ve pantolon tercih ederek, daha zarif ve ince görünebilmeniz mümkündür.

 

Soft Renk Tercih Edilmesi

 

Giyim ürünleri tercihinde sıcak ve kalın desenli ürünler seçmeniz sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterecektir. Bu bakımdan soft renklerin tercih edilmesi sizi daha ince ve narin göstermek için yeterlidir. Renk seçiminizde zevkinize göre seçim yapmak istiyor ve canlı renkleri kullanmayı seviyorsanız tonlamalara ve renk geçişlerine dikkat ederek yine de zayıf bir görünüme sahip olabilirsiniz.

 

Bacak Boyunu Kesmemenin Önemi

 

Zayıf bir görünüme sahip olmada boyun uzun gösterildiği kombin skalası, ideal bir tercih oluşturur.  İnce ve narin bir görünüm için bacak boyunuzu kesmeyen giysileri tercih etmeniz gerekir. Bilek üstü pantolon seçiminde dar ve yırtmaçlı pantolonları tercih edebileceğiniz gibi, şerit detaylı pantolonları da tercih edebilirsiniz.

 

Ceket Boyu Bel Altında Bitmeli

 

Zayıf görünmenin üst giyim parçalarına yansıyan sırrında, bluz, gömlek ve ceket tercihine dikkat etmek gerekir. Seçilen bu parçaların, basen altı olmaması şarttır. Bel kısmında biten üst giyim parçaları daha zayıf gösterici etkiye sahiptir. Eğer bel altı üst giyim tercihinde ısrar ediyorsanız, belden daraltılmış parçaları seçebilirsiniz.

 

Kumaş Tercihinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Narin bir vücut görüntüsünde seçilen kumaşın türü de önem taşıyor. Gömlek ve üst giyim parçalarında kendinden ince desenli kumaşlar tercih edilirken, tiril tiril kumaşlardan uzak durulmalıdır. Ayrıca buklet tarzı kumaş kullanımı daha zayıf bir vücut görüntüsü sağlayacaktır. Pantolon, etek ve şort gibi giyim parçalarında likralı ve koton karışımlı kumaşların seçimi vücudu daha fit ve klâs bir görüntüye sokmaktadır. Emprime kumaşlar daha salaş bir görünüm oluşturduğundan bu kumaş türüne dikkat edilmelidir. Ayrıca, kumaş desenlerinin de özel ve itinalı seçilmesi şarttır. Büyük desenli ya da yazılı hiç bir kumaş türü seçilmemeli eğer desenli kumaş tercih edilmek isteniyorsa, boydan şeritli ve küçük objeli kumaşların seçimi daha doğru olacaktır.

 

Zayıf ve fit bir vücuda sahip olmak kadın, erkek, herkesin ortak isteğidir. Bu isteği gerçekleştirmek için yeme içme alışkanlıklarına dikkat edilse de bazen kilo alma sorunu yaşanabilir.

Bu yazıyı oylamak için yıldızlara tıklayın.
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
DMCA.com Protection Status Ada Creative