Yapılan Dövme Nasıl Silinir

Yapılan Dövme Nasıl Silinir

Farklı bir tarz yaratmak ve tarzını konuşturmak isteyenler vücutlarının herhangi bir yerine istedikleri şekillerde dövme yaptırabilirler. Vücut sağlığına zarar vermeyen dövme yöntemi estetik merkezlerinde ya da usta dövmecilere yaptırılmadır.

Usulüne uygun olmayan şartlarda yapılan dövme, istenmeyen sonuçlara yol açabilir. Dövme yaptırmayı tercih eden kişiler bir süre sonra yaptıkları dövmeyi sildirmek ve yok etmek isteyebilir. Dövme silme işlemlerinde izlenecek bazı kurallar her zaman vardır.

 

Dövme Sildirmek İsteyenler İçin Öneriler

 

Herhangi bir sebeple sildirilmek istenen dövmeler; dermatolojik olarak uygun koşullarda yapılmalıdır. Dövmenin bulunduğu cilt üzerine uygulanan silme yöntemi ile dövmelerin silinmesi mümkündür. Dövmelerinden kurtulmak isteyen kişiler dövme yaptırdıkları merkeze başvurarak dövme silme işlemini gerçekleştirir. Dövme çeşidine göre uygulanacak lazer ışığı yöntemi ile dövme boyaları parçalanır ve kalıcı olarak silinir. Dövme silme işleri ilgili kişi tarafından titizlikle yapılmalıdır.

 

Dövmelerimden Kurtulmak İstiyorum

 

Dövmelerimden kurtulmak istiyorum diyenler dövme silme yöntemi sayesinde dövmelerini sildirebilir. Bu tedavide dövmelerin tipine göre uygun olan lazer boyutu belirlenmelidir. Uygun olan lazer ışığı boyutu yüksek seviyede seçildiğinde dövme yapılan boya sıfır konuma gelir ve dövme tamamen silinir.

Dövme silme yönteminde kilit nokta lazer ışığının kuvvetidir. Yeni genç neslin popüler tercihi olan dövme çeşitleri uygulanabildiği gibi yok edilme seçeneği de vardır. Lazer ışığıyla parçalanan dövme boyası bir anda patlar ve minik minik hücre parçalarına dönüşür. Dövme silme işlemi yapılacak kişi bu işlemler sırasında kesinlikle ağrı ya da acı duymaz.

 

Dövme silme tedavisinde hücrelere ayrılan boya parçaları silinerek yok olur. Dövme silme işlemi uygulanırken dikkatli davranmak gereklidir. Ayrıca dövme silme işlemini uygulayacak kişinin konu ile ilgili bilgi sahibi olması gereklidir. Bir hevesle yaptırılan dövmeler bir süre sonra ilgi değişikliği nedeniyle silinmek istenebilir.

Dövme silme tedavisinde kullanılan bir diğer seçenekte zımparalama yöntemidir. Bu tedavi yöntemi biraz can acıttığı için kişiler her zaman lazer ışığıyla dövme silme yöntemini tercih eder. Farklı lazer ışığı boyutuna sahip olan lazer sistemleri sayesinde farklı renkte olan dövmeler kolaylıkla silinebilir. İlgili Link: 50 Adet Seksi Kadın Dövme Modeli

Bu yazıyı oylamak için yıldızlara tıklayın.
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
DMCA.com Protection Status Ada Creative