Tesettür Giyimde Stil Sahibi Nasıl Olunur

Tesettür Giyimde Stil Sahibi Nasıl Olunur

Günümüzde tesettür giyimi noktasında oldukça farklı model ve trendler görüyoruz. Ancak modayı ne kadar takip ederseniz edin öncellikle kendi stilinizi oluşturmanız gerekiyor. Kendi stiliniz kalıcı olacak olan. Şu adımlarla kendi stilinizi oluşturabilirsiniz.

 

Öncelikle kendi vücudunu tanıyacaksınız. Daha sonra kendi vücut portföyüne uygun parçalar tercih etmeniz gerekiyor. Uygun zamana ve mekana göre giyinmek sizin için doğru tercihlerden biri olacaktır.

 

Yaşınıza göre giyinmeniz de fayda var genç kızsanız olgun kıyafetler üzerinizde emanet kalacaktır. El, yüz, diş bakımınız güzel olmalı. Renk seçiminiz birbiriyle uyumlu olmalı. İş görüşmenize spor kıyafetler tercih etmeyin. Bir aksesuar ile marjinal bir atmosfer oluşturun.

 

Şık ve Rahat Olabileceğiniz Tesettür Önerileri

 

Tesettür deyince aklımıza tek parça kıyafetler, feraceler ve daha birçok parça akla gelmektedir. Önemli olan yaşımıza uygun olan parçaları tercih etmek. Bir diğer önemli nokta ise zamana ve mekana göre giyinmek. Dışarda bir akşam yemeğine belden oturtmalı tek parça bir elbise tercih edebilirsiniz.

 

Elbisenizin rengine göre ayakkabı ve eşarp seçmeniz gerekir. Renk uyumu sizin şıklığınızı tamamlayacak en püf noktadır. İş görüşmesine daha resmi bir şekilde gidebilirsiniz. İş görüşmesine giderken koyu renk seçimleri sizi asil kılacaktır. Alışverişe giderken spor bir feracenin altına beyaz bir spor ayakkabı üzerine de feracenizin rengi ile uyumlu şal veya eşarp tercih edebilirsiniz.

 

Tesettür Elbise Nasıl Olmalı?

 

Tesettürün gerektirdiği ölçüde giyinmeye dikkat ederken tesettür elbise seçimi de oldukça önemli bir konudur. Toplu bir davet ortamamında isek daha bol ve rahat edebileceğimiz vücut hatlarımızı belli etmeyecek tarzda elbiseler giyebiliriz. Kadınlar arasında bir ortamdaysak şık ve özenli bir elbise seçimi olur aynı zamanda size helal olan kişilerin yanında da o tarz elbise tercihi yapabilirsiniz.

 

Tabi ki elbiseniz ile şalınız veya eşarbınız uyumlu olmalı. Kombinlerinizi yaparken eşarp veya şalın elbise ile uyumlu olması gerekiyor. Tesettür elbise spor, klâsik, şık olarak birçok modeli ile bulabilirsiniz. İnternetten kendi vücut biçiminize, zevk ve tarzına göre kolay bir şekilde bulabilirsiniz. İlgili Link: Ayşe Burcu Kaya Tasarımları

 

Günümüzde tesettür giyimi noktasında oldukça farklı model ve trendler görüyoruz. Ancak modayı ne kadar takip ederseniz edin öncellikle kendi stilinizi oluşturmanız gerekiyor.
Bu yazıyı oylamak için yıldızlara tıklayın.
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Göz Rengini Değiştirme | Alemi Kadın: […] İlgili Link : Göz Kapağı Estetiği […]
2020-09-04 10:16:32
2020-08-31 14:44:34
Gece Makyajı Nasıl Yapılır | Alemi Kadın: […] Arzu ederseniz göz çevrenize özel serum ya da extra
2020-08-31 14:34:06
Bal Maskesi İle Cildinizi Güzelleştirin | Alemi Kadın: […] Bay veya bayan ayrımı olmaksızın yaş ilerledikçe, ciltte yaşlılığa
2020-08-31 14:18:11
Kaş Kaldırma | Ameliyatsız Kaş Kaldırma Yöntemleri: […] Kaş Jeli Nasıl Kullanılır Kalıcı Kaş Şekillendirme Nedir
2020-08-31 14:15:44
Kaş Jeli Nasıl Kullanılır | Alemi Kadın: […] Jeli Nasıl Kullanılır Kalıcı Kaş Şekillendirme Nedir
2020-08-31 14:11:20
DMCA.com Protection Status Ada Creative