Prenses Gelinlik Modelleri

Prenses Gelinlik Modelleri

Prenses Gelinlik Modelleri 2017

Siz de hayatınızın o en özel gününde prensesler gibi mi olmak istiyorsunuz? Prenses gelinlik modelleri masalsı bir düğünü olmasını isteyen kadınların en klasik tercihidir. Taş ve boncuk süslemeleri, parlak işlemeleri ve büyük olmasına rağmen yine de sizi zayıf gösterebilen katmanlı eteğiyle prenses gelinlik modelleri size rüya gibi, hiç unutamayacağınız bir düğün yaşatabilir. Gelinlik trendleri sürekli değişse de prenses gelinlik modelleri her zaman popülerliğini korumaya devam ediyor.

Kabarık prenses gelinlik modelleri

Vücut tipinize ve zevklerinize göre bakabileceğiniz birçok kabarık prenses gelinlik modelleri bulunmakta. İsteyenler için v tipi yaka, straplez, veya kayık yaka gibi yaka tercihleri ya da değişik taş, süsleme, işleme ve diğer detaylarla taçlandırılmış değişik prenses gelinlik modellerini bulabilirsiniz.

Hatırlamanız gereken en önemli nokta gelinliğinizi seçerken vücut tipinize göre bir seçim yapmak. Gelinliklerde farklı vücut tipleri için uygulanan farklı detaylar vardır ve bu detaylar görünümünüzü oldukça etkileyebilir. Örneğin armut tipi vücudu olan kadınlar için kayık yaka seçimi daha uygun olabilir, ya da elma tipi vücut yapısına sahip olanlar V tipi yaka tercih edebilirler. Vücut tipinizi öğrenip, size nelerin daha çok yakışacağına karar verip seçeneklerinizi daraltabilir ve sizin için mükemmel gelinliği bulabilirsiniz. İlgili Link: 2017 2018 Gelin Başı Modelleri

Prenses gelinlik modelleri tesettür

Eskiden bulunması zor olsa da artık piyasada birçok tesettür gelinlik modeli bulabilirsiniz. Eskiden tesettürlü kadınlar çoğunlukla normal gelinliklerin üzerlerine yapılan detaylarla gelinliklerini tesettürlü gelinlik modellerine çeviriyorlardı. Ancak şu anda piyasada beğendiğiniz birçok modelin tesettürlü versiyonuyla da karşılaşabilirsiniz. Açık gelinliklerde olduğu gibi tesettür gelinlik modellerinde de vücut tipinize göre seçim yapmaya özen göstermelisiniz. Tesettür gelinlik modelleriyle ilgili dikkat edilmesi gereken şeyler genellikle fazla taşlı olmamasına özen göstermek ve gelinlik detaylarının aksesuarlarınızla uyumuna dikkat etmektir.

Bu yazıyı oylamak için yıldızlara tıklayın.
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
DMCA.com Protection Status Ada Creative