Penis Büyütme Yöntemleriyle İlgili Merak Edilenler

Penis Büyütme Yöntemleriyle İlgili Merak Edilenler

Erkeklerin cinsel yaşamını olumsuz yönde etkileyen  ’penis büyütme’ ile ilgili gelen yüzlerce soru üzerine Üroloji ana bilim dalında uzman Op dr Cem Özlük önemli açıklamalar yaptı’. Penis boyutu Standartları hakkında bilgisi olmadan bu konuyu takıntı haline getiren erkeklerin sayısının her geçen gün artığına işaret eden uzmanımızın yaptığı o önemli açıklamalardan çarpıcı başlıklar

Penis Boyutu Takıntısı

Penis boyutu takıntısı erkeklerin davranış ve kişilikleri ile ödeşir hale gelmiştir.  Penisi büyük olan erkek Partnerine karşı kendini güçlü hissederken, bir diğeri bunu takıntı haline getirdiğinden ilişki sırasında ister istemez ereksiyon sorunu yaşayabiliyor. Özellikle evli çiftlerin cinsel hayatlarında önemli sorunlara neden olan bu türdeki rahatsızlıklar günümüzde artık’’penis boyutu’ tedavisi ile düzeltilmektedir.

Penis Boyutu Tedavisi

Erkekler için Penis büyüklüğü ciddi sorunlardan bir tanesidir. Penisinin boyutundan şikâyetçi olan erkekler penis boyutu büyütme yollarını arayarak sorunlarını çözmeye çalışırlar. Erkekte Partnerine karşı Penis boyu ile ilgili bir kaygı mevcutsa bu ameliyatlar rahatlıkla yapılabilir. Uygun bir cerrahi teknikle yapılan bu tür operasyonlar sadece penisin boyutu ve işlevsel yönden değil psikolojik yönden de erkek ve Partneri arasında olumlu şeyler sağlamaktadır.

Hangi Durumlarda Ameliyat Gereklidir?

Penis büyütme ameliyatları son yıllarda daha popüler bir duruma gelmiş olup, ‘penis kalınlaştırma’ ‘penis uzatma’  penis estetiği  ve ‘ gömülü penis uzatma’  bu ve bunun benzeri işlemleri içerir. Penis boyunun normale kıyasla daha küçük olması, doğumsal penis eğriliği ve sünnet hatalarına bağlı peniste oluşan şekil bozukluklarında kişi ameliyat talebinde bulunmaktadır.

Gömük Penis Artık Sorun Olmaktan Çıkıyor

Ayrıca penis üzerinde aşırı kilodan kaynaklı görülen yağlanma ve benzeri pozisyonlarda gömülü penisin  ortaya çıkarılması için operasyon uygulanır. Bu operasyon sonrası penis boyu 5-6 cm’ye kadar uzatıldığından penis görünür bir hale gelmiş olacaktır. Bu ve bunun benzeri birçok penis sorunları günümüzde artık tedavi ile çözülebilir hale gelmiştir. Penis boyutu yöntemleriyle hekiminizin size ön gördüğü şekilde bir operasyonla hayatınızı kâbusa çeviren bu sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Penis Boyutu Standardı Ne Olmalıdır?

Penis boyutu genetik olarak değişkenlik göstermektedir. Penis boyutu konusu için standart bir veri yoktur. Ereksiyon esnasında penis boyutunun 11-12 cm’ in altında olması hallinde küçük kabul edilir. Neredeyse her üç erkekten ikisi penisinin az daha büyü olmasını istese de daha önemlisinin işlevi olduğu unutmamalıdır.

Ameliyat Ne Kadar Sürer?

Penis büyütme ameliyatı ile peniste ortalama 3-4 cm uzama ve kalınlaştırma sağlanabilmektedir. Yapılacak cerrahi işlemlere göre bu tür ameliyatlar ortalama olarak 1 -2 saat sürmektedir. Ameliyattan daha sonra hasta anestezisini vücuttan atması için bekletilir. Penis büyütmeden sonra hastanede kalınmasına gerek yoktur. Kişilerin operasyon sonrası takriben 4-5 hafta cinsel ilişkide kaçınılması önerilmektedir. İlgili Link ; Erken Boşalma Tedavisi

Kaynak; https://www.cemozluk.com/

Bu yazıyı oylamak için yıldızlara tıklayın.
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
DMCA.com Protection Status Ada Creative