Omuz Dövme Modelleri

Omuz Dövme Modelleri

Omuz üzerine yapılan dövmeler hem kadınlar hem de erkekler tarafından sıklıkla tercih edilen türden çeşitlere sahiptir. Genellikle minimal ve orta büyüklükte seçilen bu dövmeler, hem renkli hem de siyah olarak tercih edilebilmektedir. Dövmelerin en fazla gösterildiği yerler plajlar olduğundan dolayı, mevsime uygun olması açısından renkli dövmeler daha çok gösterişli olmaktadır.

Özellikle kadınların sevdiği omuz üstü dövme çeşitleri istenilen şekilde ve kişinin karakterini yansıtan türden dövme çeşitleri olmaktadır. Tüm dövmeler yaptırılmadan önce mutlaka uzman kişiler tarafından öncesinden çizilerek yeri tam olarak belirlenmelidir. Güvenilmeyen yerlere ömür boyu taşınacak dövmeyi yaptırmak yanlış olacağından dikkat edilmesi gerekmektedir.

 

Omuz Dövmeleri Erkek 2020

 

Erkekler için 2020 yılında trend olan omuz dövme çeşitleri her zamanki gibi gösterişli ve akılda kalıcıdır. Genellikle büyük kartal dövmeleri, tribal olarak dövmeler, çapa yâda karakteristik olan dövme çeşitleri kullanılmaktadır. Aynı zamanda siyah beyaz olan omuz dövmeleri 2020 yılı içerisinde en çok tercih edilen modelleri arasında yer alır.

Bu dövmeler genellikle tüm omuzu kaplayan aynı zamanda kol kısmına da uzanacak şekilde tercih edilebilir. Bunun dışında hafif sırt kısmına da uzanacak şekilde dövmelerin uç kısımları uzatılabilmektedir. Bu dövme çeşitleri genellikle 2 yâda 3 seansta tamamlanabilen çeşitte olduğu için o süre zarfında mutlaka güneşten korumak ve sürekli olarak nemlendirici sürmek gerekmektedir. İlgili Link: 50 Adet Seksi Kadın Dövme Modeli

 

Minimal Omuz Dövmeleri

 

Omuzlar için yapılabilecek en güzel dövmeler ise minimal olanlarıdır. Bu dövme çeşitleri istenen şekilde omuz kısmının herhangi bir yerine yapılabilmektedir. Çiftler için özel olarak tasarlanmış olan minimal dövmeler ise oldukça hoş durur. Çift dövmeleri birbirlerini tamamlayan dövmeler olduklarından dolayı ömür boyu saklanacak ve bağlayacak özelliğe sahiptir. Bazı dövmeler tek başına anlam ifade etmeyebilir. Bu durumda ikisinin bir arada olması oldukça hoş bir görüntü oluşturacaktır. İlgili Link: Çok Şık 30 Minimal Dövme

Minimal olan omuz dövmeleri arasında en çok tercih edilenler, kalp, ip, yıldız, güneş, ay, dünya, müzik notası, isim, harf, kuş, kedi ve köpek gibi dövmeler bulunmaktadır. Ayrıca bu dövmelerin yanı sıra kişi için anlam ifade edebilecek minimal dövmeler olan isim, kişinin resmi gibi dövme çeşitleri de daha çok göze çarpmaktadır. Dövme yaptırmadan önce net olarak karar verilmeli ve ona göre hareket edilmelidir. Yaptırılacak kişi oldukça önemlidir. Aynı zamanda yapılan yerin hijyen kurallarına uyuyor olması da yine dövme yaptıranlar için önemli bir etken olması gerekmektedir.

 

Omuz üzerine yapılan dövmeler hem kadınlar hem de erkekler tarafından sıklıkla tercih edilen türden çeşitlere sahiptir.

 

Bu yazıyı oylamak için yıldızlara tıklayın.
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
DMCA.com Protection Status Ada Creative