mehmetsavasyigitoglu.com.tr sitesi tanıtımı

mehmetsavasyigitoglu.com.tr sitesi tanıtımı

Merhaba arkadaşlar bugün size yeni keşfettiğim bir siteyi tanıtmak istiyorum. www.mehmetsavasyigitoglu.com.tr sitesi bundan yaklaşık 2 ay önce açılmış bir web sitesi ve özgün ve açıklayıcı makaleleleriyle kendini yavaş yavaş göstermeye başlamış bir web sitesi.Öncelikle instagram adına her konuda bilgi veren,whatsapp,facebook,sosyal medya ve kısaca her konuda bilgi veren kişisel bir blog sitesidir. com.tr olarak açılması da bir avantaj olarak görünüyor.Genelde google arama motoru com.tr domainlere biraz da olsa öncelik tanıyor.Mehmetsavasyigitoglu.com.tr sitesi bu hızda giderse ileride başarılı olacağına inanıyorum.Logo olarak da Atatürk ve Türk bayrakları da gözümüzden kaçmadı.Onlara başarılı olmalarını diliyoruz.Ve sitelerinde gördüğümüz kısaca dikkatimizi çeken başlıkları alt alta sıralıyoruz.

Özellikle bu yazı çok güzel olmuş : 2. el eşyalarımı nerede satabilirim 

Benim bile merak ettiğim bir özellikti instagramda nasıl anket eklerim diye hep düşünür dururdum ve sonunda mehmetsavasyigitoglu.com.tr sitesi sayesinde rahatlıkla öğrendim.

Son olarak : İnstagramda takipten çıkanları görme konusu . Önemli bir konu . Merak edilen bir konu.Onunda linkini bırakalım ve yazımızı sonlandıralım.

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
DMCA.com Protection Status Ada Creative