Mayokini Nasıl Seçilmeli

Mayokini Nasıl Seçilmeli

Yaz tatili zamanı geldiğinde her kadın için denizde giyilen özel kıyafetlerin seçimi önemli oluyor. Bu özel kıyafetler mayo, bikini ve özellikle son zamanlarda trend olan mayokinilerdir. Mayokini mayo ile bikininin karışımı bir şeydir. Mayo rahatlığının yanı sıra bikininin verdiği şıklık ve farklılık yansır. Mayokinilerle plajda dikkat çekmemek olası bile değildir.

 

Mayokini özellikle göbek bölgesini kapatan bayanlar için son derece idealdir. Mayokiniler yaz aylarının vazgeçilmezi haline gelmiştir. Arkadan görüntüsüne bakıldığında iki parça gibi yani bikini gibidir. Çeşitli markalar çeşitli modellerle bu trend oluşun getirdiği hızla piyasada yerini alarak hemen her vücut tipine uygun modeller üretmişlerdir.

 

Mayokini Modelleri

 

Mayokini göbek kısmı kapalı ancak göğüs ve sırt dekoltesi dikkat çekici olan; şıklığa rağmen denizde son derece rahat edilen bir üründür. Mayokinilerde omuzlar açıkta ise çok daha rahat hareket edilebilir. Straplez mayokinilerde sık tercih edilir. Bu durumda vücut yapısını irdelemek gerekir. Yüksel bel modeller ise genelde göbek ve kalçada fazlalıkları olanlar içindir.

 

Mayokiniler rahatlığının yanı sıra aslında iddialı bir üründür. Vücuduna güvenenlerin tercih etmesi gereklidir. Mayokini giyen bir kişide göğüslerin dik, kilonun normal ve boyun da uzun olması en uygun seçim halidir. Mayokiniler çeşitli detayları üzerinde barındırması ile gözlere hitap eden ürünler olduğundan ve gerek desenler gerek aksesuarları çok güzel taşıdığından favori bir hal almıştır. Mayokiniler askılı, straplez, kemerli, düğmeli gibi modellerle dikkat çeker.

 

Mayokini Seçerken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

 

Mayokini seçimlerinde önemli olan ilk nokta vücut yapısına uygun modeller seçilmesidir. Eğer fazlalıklar varsa mutlaka o bölgeleri kapatmak gereklidir. Göbek varsa mayokinilerde göbek kısmı kapalı fakat yan tarafları açık tasarımlar tercih edilebilir. İri göğüslü bir kadın kalın askılı mayokiniler tercih etmelidir.

 

Mayokiniler görünüşleri açısından farkı ortaya koyma özelliği vardır ki, hele hele giyen kişinin vücut hatları da bunu taşımaya layıksa görüntü muhteşem olmaktadır.

 

Genelde göğüs dekolteli mayokiniler plaj dünyasında farklı görünmeyi tercih eden bayanların bir numaralı tercihi halindedir. Mayokinilerde genelde bel bölgeleri aksesuarlı ya da kemerlidir. Bu da şıklık oluşmasında en önemli detaydır. Mayokiniler özellikle son sezonlarda çift renk kumaştan yapılarak çok daha farklılık kazanılmıştır. Renk ve çeşitleriyle her sezonda mayokini kareleri vazgeçilmezdir.

 

Yaz tatili zamanı geldiğinde her kadın için denizde giyilen özel kıyafetlerin seçimi önemli oluyor. Bu özel kıyafetler mayo, bikini ve özellikle son zamanlarda trend olan mayokinilerdir.

Bu yazıyı oylamak için yıldızlara tıklayın.
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
DMCA.com Protection Status Ada Creative