Lazerle Vajina Estetiği Nasıl Yapılır

Lazerle Vajina Estetiği Nasıl Yapılır

Lazer ile vajina estetiği vajinanın daralmasını,  sıkılaşmasını ve dokuların yenilenerek gençleşmesini sağlar. Tüm bunları ise lazerin ısı verici ve yıkıcı etkisi gerçekleştirmektedir. Lazer ile vajina estetiği ameliyat, anestezi ve ağrı olmadan gerçekleşir. Bu da bayanlara çok iyi avantaj sağlıyor. Özellikle geniş vajinaya sahip olan bayanlar bu estetik yöntemini sıklıkla tercih ediyor. Hiçbir risk içermediği için sağlığı olumsuz yönde etkilemiyor.

 

Lazer ile Vajina Estetiği Nasıl Yapılır?

 

Lazer ile Vajina Estetiği ısı verici ve yıkıcı özelliğe sahip olduğu için bu durum vajinada geçici hasar oluşmasına neden olur. Bu hasara karşılık olarak da vajinada yangısal bir şekilde yanıt oluşur. Hasar gören bölgeye hızlı bir şekilde hücum eden onarıcı hücreler bu bölgenin yeniden çalışması için var gücüyle çalışır. Bu aşamada kalojen ve elastik bağ dokusu gelişir. Artan bağ dokusu sayesinde vajinal doku gençleşmekte ve kişinin istediği etkileri göstermektedir. Yani yenilenir ve sıkılaşır ki bu da bayanların en büyük hayalidir.

 

Lazer ile Vajina Estetiği Neden Tercih Edilir?

 

Lazer ile vajina daraltmanın pek çok avantajı bulunur. En basiti hiçbir şekilde ağrı yaşanmaz, anestezi almak zorunda kalınmaz ve operasyon gerçekleşmez. Dolayısı ile hasta hiçbir risk almadan hayalindeki vajina görünümüne sahip olur. Kısa sürede etkisini gösterdiği için ve farklı jinekolojik hastalıklara yol açmadığı için bayanlar tarafından lazer ile vajina estetiği sıklıkla tercih edilir.

Lazer ile vajina estetiği bakire olmayan, aktif bir şekilde cinsel hayatın içinde bulunan bayanlara rahatlıkla yapılabilir. Özellikle geniş vajinadan kaynaklı cinsel isteksizlik yaşayan çiftler için iyi bir çözüm yoludur. Yapılan bu estetik sayesinde çiftler ortalama 3 hafta sonrasında ilişkiden yüksek oranda haz almaya başlayacaktır.

 

Lazer ile Vajina Estetiği İyileşme Süreci

 

Lazer ile vajina estetiği yapıldığı gün hastada ekstra yan etki yoksa eğer aynı gün içinde hastaneden taburcu edilir. Kullanması gereken bir takım ilaçlar reçete edilir ve 2 hafta sonra kontrole çağırılır. Ortalama 3 hafta sonra kişi istediği sonucu elde etmiş olur. Estetiği yaptırdığı ilk gün de dahil olmak üzere kişide hiçbir şekilde belirti görülmez. İlgili Link: Genital Bölge Beyazlatma Hakkında Merak Edilenler

Lazer ile vajina estetiği vajinanın daralmasını, sıkılaşmasını ve dokuların yenilenerek gençleşmesini sağlar. Tüm bunları ise lazerin ısı verici ve yıkıcı etkisi gerçekleştirmektedir.

 

Bu yazıyı oylamak için yıldızlara tıklayın.
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. […] Vajina genişletme ameliyatlarının genital bölgeler konusunda uzmanlaşmış jinekolog hekimler tarafından yapılması halinde bollaşma sebebiyle cinsel hazzın azalması gibi bir durum söz konusu değildir. Tam tersine, kadının acı çekmesi ve ağrılı cinsel ilişkiler sebebiyle yaşadığı sorunların ortadan kalkması, eşlerin cinsel ilişkiye daha rahat girebilmesine olanak sağlamaktadır. İlgili Link: Lazerle Vajina Estetiği Nasıl Yapılır […]

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Göz Rengini Değiştirme | Alemi Kadın: […] İlgili Link : Göz Kapağı Estetiği […]
2020-09-04 10:16:32
2020-08-31 14:44:34
Gece Makyajı Nasıl Yapılır | Alemi Kadın: […] Arzu ederseniz göz çevrenize özel serum ya da extra
2020-08-31 14:34:06
Bal Maskesi İle Cildinizi Güzelleştirin | Alemi Kadın: […] Bay veya bayan ayrımı olmaksızın yaş ilerledikçe, ciltte yaşlılığa
2020-08-31 14:18:11
Kaş Kaldırma | Ameliyatsız Kaş Kaldırma Yöntemleri: […] Kaş Jeli Nasıl Kullanılır Kalıcı Kaş Şekillendirme Nedir
2020-08-31 14:15:44
Kaş Jeli Nasıl Kullanılır | Alemi Kadın: […] Jeli Nasıl Kullanılır Kalıcı Kaş Şekillendirme Nedir
2020-08-31 14:11:20
DMCA.com Protection Status Ada Creative