Kozmetik Ürolojide En Çok Penis Estetiği Tercih Ediliyor

Kozmetik Ürolojide En Çok Penis Estetiği Tercih Ediliyor

Penisin ince ve küçük olması kişide öz güven sorunlarına neden olabilir. Çünkü erkek egosunda penisin boyu kadar kalınlığı da önemli rol oynuyor. Bu erkekte partnerine yetemeyeceğini düşünmesine ve erken boşalma gibi sorunlara neden olabiliyor. Erkek olma egosu penisin standart ölçülerde veya üzerinde olması ile eş değer tutuluyor. Penis kalınlaştırma arasında yer alan penis estetiği ameliyatları çeşitli nedenlere bağlı olarak uygulanır. Üroloji içine giren, erkek penis estetiği ameliyatları üroloji uzmanı tarafından yapılmalıdır.

 

Kozmetik üroloji de en çok terci edilen penis estetiği ameliyatları penis kalınlaştırma ameliyatlı ve ameliyatsız olarak iki şeklide yapılmaktadır. Penis kalınlaştırma işleminde muhtelit dolgu maddeleri ya da kişinin kendi dokuları kullanılmaktadır. Estetik cerrahide çok sık şekilde kullanılan ve zaman içerisinde eriyen  ’Hyaluronik asit” bazlı dolgu maddeleri kullanılarak penisin kalınlaştırması mümkün olabilmektedir. Hyaluronik asit dolgusu yönteminde ince uçlu iğne ile penis bölgesine enjekte edilir. Bu dolgu maddesinin içeriği vücutta doğal olarak bulunmaktadır. Penisi en boy oranını ve kalınlığının dengelenmesi açısında uzatma ve kalınlaştırmayı aynı seansta yapılmalıdır.

 

Yağ enjeksiyonunda hastanın karın ya da bel bölgesinden alınan yağ dokusunun penisin alt noktasına kavernozal doku denilen noktasına enjeksiyon yapılabiliyor. Bunun bir dezavantajı var. Bir süre sonra yağ yoğunluğunu kaybedebiliyor. Yine penis kalınlaştırma ameliyatında son zamanlarda çok popüler hale gelen kişinin kendisinden alınan yağın belirli işlemlerden geçirilip,  penisin uygun alt katmanları içine enjeksiyon yöntemiyle yerleştirilerek yapılan kalınlaştırma işlemi çok daha ucuz popüler ve sağlıklı bir yöntemidir.

 

 

Penis Estetiği Ameliyatları Ne Şekilde Olur?

 

Penis büyütme için birçok ameliyat yöntem kullanılsa da Penis kökünden yapılan kesiyle penisin içeresindeki asıcı bağların serbestleştirilmesiyle penisin ereksiyon durumunda dışa doğru daha fazla çıkmasını sağlamaktır. Bunun dışında de penis kökündeki derinin bir kısmının penis sırtına kaydırılarak, ereksiyon durumunda penisin biraz daha esnemesine katkı sağlamaktır. Burada penise herhangi bir şey eklenmesi söz konusu değildir. Penisin kendi dinamikleriyle büyütülmesidir.

 

Penis Estetiği Ameliyatları Ne Kadar Sürer?

 

Yaklaşık 1-ya da 1,5 saat süren ameliyat sonrası hasta aynı gün taburca olabilmektedir. Bir ay boyunca cinsel aktivitelerden kaçınılması önerilmektedir. Bu tür ameliyatlar işinin ehli cerrahlar tarafından yapıldığında Komplikasyon ve risk olasılıkları oldukça azdır. Operasyonu Sonrasında Peniste sertleşme sorunu olmaz. Ameliyat sonrası penis daha büyük göründüğü için sertleşmenin daha fazla arttığı tespit edilmiştir. Bunun dışında çocuk sahibi olamama, idrarda sıkıntı gibi herhangi bir komplikasyon olmaz. Partnerinin cinsel ilişkiden haz alabilmesi için çok ciddi seçeneklerden biri olarak dikkat çeken penis estetiği hastanın günlerce istirahat süreci olmaksızın gerçekleştirebilmektedir. İlgili Link: Mutlu Evlilikler Ömrü Uzatıyor mu

 

Penisin ince ve küçük olması kişide öz güven sorunlarına neden olabilir. Çünkü erkek egosunda penisin boyu kadar kalınlığı da önemli rol oynuyor. Bu erkekte partnerine yetemeyeceğini düşünmesine ve erken boşalma gibi sorunlara neden olabiliyor.

Bu yazıyı oylamak için yıldızlara tıklayın.
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
DMCA.com Protection Status Ada Creative