Kent Mobilyalarında Kaliteyi Anlatan En İyi Firma

Kent Mobilyalarında Kaliteyi Anlatan En İyi Firma

Dışarıya çıktığınızda yaşadığınız şehrin her alanında kent mobilya tasarımlarından kurulmuş değişik aksesuarlara rastlarsınız. Kamu alanlarında gözünüze çarpan hemen hemen her şey kent mobilyası olarak nitelendirilmektedir. Bu kapsamda üretilmiş ve halkın hizmetine sunulmuş olan, çiçeklikler, sınır elemanları, çöp kutuları, masalar bu kategoride değerlendirilebilecek ürünlerdir.

 

Kent Mobilyası Çeşitleri

 

Kent mobilyası kapsamında değerlendirilen çiçeklik kategorisinde de 4 tip çiçeklik bulunmaktadır. Bunlar; kare, duvar dibi, oval ve daire çiçekliklerdir. Genellikle bulunulan şehrin temsil edildiği belediye, valilik ya da sahil kenarı gibi alanlarda tercih edildiği bilinmektedir. Kullanılan çiçeklikler şehre zarif bir görüntü kazandırmaktadır. Baştaş grup, kent mobilyası kategorisinde öncü bir firma olmasının yanında 18 çeşit oturma grubu üretme imkânına sahiptir.

 

Kent mobilyası kapsamında üretilen çöp kutularında ise kapaklı ve kapaksız olmak üzere iki model bulunmaktadır. Hijyen ve insan sağlığı açısından kapaklı çöp kutusu modellerinin tercih edilmesi daha uygundur.

 

Kente mobilyası kapsamında üretilen masalar istenilen ebatlarda üretilmektedir. Altıgen, yuvarlak, kare ve piknik masası çeşitlerini bulabileceğiniz Baştaş Grup’ta istediğiniz renk ve modellerde ürünleri internet sitesinden bulabilirsiniz.

İlgili Link : Bahçe Dekorasyon Önerileri

Kent Mobilyalarının Kullanım Alanları

 

Kent mobilyaları sokağa çıktığınız anda her köşe başında karşılaşabileceğiniz ürünlerdir. Evinizden çıkıp çarşı merkezine doğru yürümeye başladınız. Hemen köşe başında üzeri kapaklı bir çöp kutusu, 100 metre daha yürüyorsunuz banklarda insanların oturduklarını görüyorsunuz. Bordür taşı döşenmiş kaldırımlardan yürümeye devam ederken bir ağaç gölgesinde belediye tarafından yaptırılmış piknik masası görebilirsiniz. En son belediyenin önüne kadar geldiğinizde üzerine rengârenk çiçeklerin ekildiği çiçeklikler görmeniz içinizi ferahlatacaktır.

 

Baştaş, kent mobilyalarının öncüsü olarak bu alanda talep edilen en iyi hizmeti müşterilerine vermek için büyük bir gayret sarf etmekte ve %100 müşteri memnuniyeti ile çalışmayı firma prensibi olarak geçmişten geleceğe taşımaktadır.

 

Kent Mobilyalarının Ömrü

 

Kent mobilyaları halka açık alanlarda kullanılan betondan yapılmış ve içerisinde ahşap da barındıran süs aksesuarlarıdır ve halkın genel kullanımına sunulmuştur. Vatandaşın, gördüğü zaman içini açacak güzellikte ve hoşça vakit geçirebileceği ya da işlevine uygun olarak kullanabileceği bu ürünler ömürlük yapılmakta ve insanların hizmetine sunulmaktadır. Baştaş kent mobilyaları kamu kurum ve kuruluşlarının güvenle tercih ettiği bir marka olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

 

Kent Mobilyalarının Fiyatı

 

Kent mobilyaları ne ölçüde yapılacağına, ne kadarlık bir alanda kurulacağına göre fiyatlarında farklılıklar göstermektedir.

 

Kent Mobilyaları Konusunda Model Seçeneği ve Kapsamlı Bilgi İçin   bas-tas.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu yazıyı oylamak için yıldızlara tıklayın.
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. […] Yapılan karışım duvara sürülerek taşların her biri özenle döşenmeye başlar. Döşendikçe ortaya muhteşem görüntüler çıkacaktır. Ustalara beğenmediğiniz ya da ayrıyetten yapılması gereken yerleri de söyleyebilirsiniz. Bahçenizde mevcut olan havuzlarınızın kenarlarına da dekoratif tuğlalardan döşeterek şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Oldukça uygun fiyatlarda olan bu tuğlalardan beğendiklerinizi ve yenilemek istediğiniz mekânları döşeterek keyfini sonuna kadar çıkartabilirsiniz. İlgili Link: Kent Mobilyalarında Kaliteyi Anlatan En İyi Firma […]

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Göz Rengini Değiştirme | Alemi Kadın: […] İlgili Link : Göz Kapağı Estetiği […]
2020-09-04 10:16:32
2020-08-31 14:44:34
Gece Makyajı Nasıl Yapılır | Alemi Kadın: […] Arzu ederseniz göz çevrenize özel serum ya da extra
2020-08-31 14:34:06
Bal Maskesi İle Cildinizi Güzelleştirin | Alemi Kadın: […] Bay veya bayan ayrımı olmaksızın yaş ilerledikçe, ciltte yaşlılığa
2020-08-31 14:18:11
Kaş Kaldırma | Ameliyatsız Kaş Kaldırma Yöntemleri: […] Kaş Jeli Nasıl Kullanılır Kalıcı Kaş Şekillendirme Nedir
2020-08-31 14:15:44
Kaş Jeli Nasıl Kullanılır | Alemi Kadın: […] Jeli Nasıl Kullanılır Kalıcı Kaş Şekillendirme Nedir
2020-08-31 14:11:20
DMCA.com Protection Status Ada Creative