Kamera Sistemleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Kamera Sistemleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Güvenlik tedbirlerini almak amacı ile kamera sistemleri artık hayatımızın bir parçası haline geldi. Kamera sistemi satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ise ihtiyaca uygun olmasıdır. Bursa Kamera Sistemleri de insanların güvenlik ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap veren sistemlerdir.

Kamera sistemi satın alırken üç unsura önem vermek gerekir;

Kamera seçimi

Kayıt seçimi

İzleme sistemi seçimi

Bu konulara dikkat edilmesi gerekiyor.

 Bu 3 Etken Neden Önemli?

Kamera seçiminin önemli olması mekânlara uygun farklı kamera modellerinin satılmasıdır. Örneğin evde kullanacağınız bir kamera sistemi ile işyerinde kullanacağınız kamera sistemi aynı olamaz. Bursa Kamera Sistemleri sizlere kamera seçimi konusunda yardımcı olacaktır. Bir kere dış ortamda kullanılacak olan kameranın muhafazalı olması gerekmektedir. Yani toza ve suya karşı dayanıklı kameralar kullanılmalıdır. Fakat her ne alanda kullanılırsa kullanılsın kameranın çözünürlüğü oldukça önemli bir kriterdir. Kayıt sistemi de bir kamera sistemi seçiminde oldukça etkilidir. Kayıt sisteminin seçimi için kameranın çözünürlüğü, saniyedeki kare sayısı ve kamera seçimi oldukça etkilidir. Dış ve iç mekânlarda kullanılan kayıt sistemleri farklıdır ve Bursa Kamera Sistemleri sizlere bu konuda yeterli bilgiyi verecektir.

Güvenlik tedbirlerini almak amacı ile kamera sistemleri artık hayatımızın bir parçası haline geldi.

 

İzleme Sistemi Çok Önemli

Kameranın kayıt ettiği görüntüleri izlemek için monitör sayısı oldukça önemlidir. Örnek vermek gerekirse 70 kameralık bir sistemde tüm kameraları 17’lik bir monitöre bağlamak yeterli değildir, bunun yerine 32’lik monitör sistemine bağlamak daha faydalı olacaktır. Bursa Kamera Sistemleri talebiniz doğrultusunda sizlere gerekli bilgiyi verecektir.

Kaynak; https://www.nilbilisim.com

Bu yazıyı oylamak için yıldızlara tıklayın.
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
DMCA.com Protection Status Ada Creative