İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliye firmaları gün geçtikçe yaygınlaşmakta, insanlar evlerini kendileri taşımaktansa bu şirketler vasıtası ile taşımayı tercih etmektedirler. Kendi kendinize bu işi yapmak ciddi anlamda meşakkatli olabilmektedir. Ev eşyalarının en küçük ayrıntısına kadar toparlanması, kolilenmesi, kaba eşyaların sökülmesi, nakliye aracı ve eşyayı taşıyacak amelelerin ayarlanması derken çekeceğiniz eziyet saymakla bitmez. Bir de bu eziyetin yeni taşınacağınız ev için de olacağını düşündüğünüzde çileniz bir kat daha artacaktır.

 

İstanbul evden eve nakliyat firmaları ile bu eziyetlerin hepsi sadece bir hayal ürünü olarak kalıyor. Sayılan sıkıntılı süreci yaşamak istemeyen insanlar, nakliye firmalarına yoğunlaşarak eşyalarını taşıtmak istiyor.

 

Evden Eve Firmaları Nereden Bulunur?

 

Örneğin İstanbul’da yaşıyorsanız ve internette İstanbul evden eve nakliyat diye arama motorunda arama yaptığınızda yüzlerce nakliye firması ile karşılaşırsınız. Firmaların resmi internet sayfalarından telefon numaralarına ulaşarak kendileri ile irtibata geçebilirsiniz.

 

İnternet ortamında firmaları bulabileceğiniz gibi sokakta dolaşırken tesadüfen yanınızdan mutlaka bir evden eve aracı geçecektir. Yan taraflarında kocaman rakamlarla yazan telefon numarasını aradığınızda rahatlıkla nakliye firması bulmuş olursunuz.

 

Evden Eve Firmaları Nasıl Seçilmelidir?

 

Evden eve nakliye firmalarını seçerken göz önüne alınması gereken en önemli husus firmanın güvenilir bir firma olup olmadığıdır. Günümüzde dolandırıcılığın yoğun olduğu bir dünyada insanlar birbirlerine ve firmalara kolay kolay güvenmek istemezler. Haklılık paylarının da olduğunu söylemeden geçemeyeceğiz.

 

Bu kapsamda piyasada kendisini ispatlamış köklü firmaların tercih edilmesi son derece önemlidir. Kaliteli firmaların nakliye fiyatları da biraz daha farklıdır. Ticaretin genel kanunu gibi gözüken husus nakliye firmalarında da kendisini gösteriyor. Firmalar yaptıkları hizmete güveniyorsa fiyatlarını da ona göre bir tık daha yukarıda tutmaktadırlar.

 

Asansörlü Taşımacılık

 

Evden eve firmalarında son dönemde yaygınlaşan gelişmelerden en modern olanı asansörlü taşımacılık hizmetleridir. İstanbul evden eve nakliyat firmalarında yaygın olarak görebildiğimiz asansörlü taşımacılık hizmeti, hem nakliye firmalarına hem de eşya sahibine inanılmaz kolaylık sağlamaktadır.

 

Asansörlü taşımacılık sayesinde eşyalarınız güvenli bir şekilde evinizde uygun görülen, balkon, pencere gibi yerlerden dışarı çıkarılmakta, nakliye aracının yanına kurulmuş olan asansöre yüklenmekte ve aracın yanına indirilmektedir. Eşyalar teslim edilecekleri adrese getirildiklerinde de aynı yöntemle yeni evin pencere ya da balkonundan teslim edilmektedir. Asansörlü taşımacılık ile insan gücü ile taşımacılık arasında zaman açısından neredeyse yarı yarıya tasarruf vardır. Hem de eşyalarınızın bu yöntemle zarar görme ihtimali diğer yöntemden çok daha düşüktür.

 

Eşyaların Sigortalanması

 

Ev eşyaları taşınırken ister istemez bir kısım zayiatlar olabilmektedir. Uğranan bu zararın giderilmesi de eşyaların sigortalanması ile olabilmektedir. Evden eve şirketlerinin yapması gereken eşya sigortasını bazı kalitesiz firmalar yaptırmaktan imtina etmekte ve müşteriye mağduriyet yaşatmaktadır. Eşya taşıtacaklar için eşyaların sigortalanması olmazsa olmaz kriterlerdendir.

 

Eşyaya sigorta yapılmaması durumunda eşyalarda oluşan hasarı evden eve firmaları genellikle kabul etmemektedir. “Bu eşya zaten böyleydi, biz kırmadık, biz hasar vermedik” gibi savunma mekanizmaları geliştirilecekler ve sizin de canınız sıkılacaktır.

Eşyalar sigortalı olduğunda, küçük hasar durumlarında exper dahi gelmemekte, sadece kırılan, hasar gören ürünün fotoğrafı ibraz edilerek sorun çözülmekte ve mağduriyetiniz giderilmektedir.

 

 

Bu yazıyı oylamak için yıldızlara tıklayın.
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
DMCA.com Protection Status Ada Creative