İnce Saçlar İçin Saç Modelleri

İnce Saçlar İçin Saç Modelleri

İnce Saçlar İçin Saç Modelleri

İnce Saçlar İçin Saç Modelleri konusunda birçok fikriniz olabilir ancak en doğru stili bulmak için bir kaç deneme yapmanız gerekebilir. İnce telli saçlara sahip olanları en çok şikayet ettikleri şey saçlarının sönük, hacimsiz görünmesidir. Bu yüzden ince telli saçlara sahip olan insanların saçlarını daha hacimli gösterecek önlemler almaları doğru olacaktır. Aslında ince saçlarınız varsa kullanabileceğiniz saç modellerinde çok büyük bir kısıtlama olmaz, eğer saçlarınızı daha hacimli gösterecek şampuan ve saç bakım ürünleri kullanırsanız birçok saç modeli size yakışacaktır. Ancak uzun saçlar daha sönük görünürler o yüzden fazla uzun saç modelleri tercih etmemeniz daha iyi olacaktır.

İnce telli saç modelleri

İnce telli saça sahip olan insanlar genellikle kısa ve orta uzunlukta saç modelleri tercih ederler. Genellikle tercih edilen en popüler saç modelleri; kısa katmanlı bob saç kesimi, orta uzunlukta uçları dalgalı saç modeli, omuz hizasında dalgalı bob kesim modeli, orta uzunlukta dalgalı ve karışık saç modeli, hafif dalgalı ve gölgeli saç modeli ve bunlara benzer çoğunlukla kısa veya orta uzunlukta hafif dalgalı saç modelleridir. İlgili Link: Fönlü Saç Modelleri

İnce telli saçlar için örgü modelleri

İnce telli saçlara sahipseniz örgü yapmak sizin için bir kabus olabilir; zaten ince ve hacimsiz olan saçlarınız örgüyle sıkışınca daha sönük bir izlenim yaratabilir, bu yüzden ince telli saçları olan insanlar örgüden olabildiğince kaçınırlar. Ancak eğer örgü yapmak istiyorsanız; şerit örgü modellerini veya saçınızın tamamını değil de bir kısmını örerek hacimsiz görünmesine neden olmayacak örgü modellerini tercih edebilirsiniz. Eğer sarışınsanız kılçık örgü de yakışabilir.

Yeni fikirlere açık olun ve yeniliklerden korkmayın, bazı saç modelleri saç, ten renginize veya yüz tipinize bağlı olarak sizde daha farklı durabilir ve çok yakışabilir.

Bu yazıyı oylamak için yıldızlara tıklayın.
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
DMCA.com Protection Status Ada Creative