Genital Bölge Beyazlatma Hakkında Merak Edilenler

Genital Bölge Beyazlatma Hakkında Merak Edilenler

Zaman içerisinde ten renginde değişimler olur. Bu değişimler için renk koyulaşması olarak ellerimizde, kollarımızda, ayaklarımızda ve hatta yüzümüzde ciddi bir şekilde kararma görülür. Zamanla cildin dokusunun zayıflaması, yeterli kolâjın üretmemesi gibi etkenler cildin yaşlanmasına, renginin solmasına, canlılığının gitmesine neden olur. Dış etkenler ve genetik etkenler nedeniyle ortaya çıkar.

Bikini bölgesi kararması erken yaşlarda ortaya çıkıyor. Bunun nedeni için ağırlıklı olarak kalitesiz iç çamaşır ve hava almayan çok dar kıyafet kullanımıdır, Bikini bölgesi kararması ile vajina kararması farklıdır. Genital bölge kararması, kasıkların ortasındaki dışarıdan kullanılır bölümün vajina dudakları dediğimiz kısımların kararması dır.  Vajina iç dudakları da aynı nedenlerle kararabilir.

 

Genital Bölge Neden Kararır

Lazerle Genital Bölge Beyazlatma

 

Genital Bölge Neden Kararır?

 

Genital bölge kararması bayanların genetik bir durum sonucu oluşur. Genital bölgenin tamamen beyazlaması için bitkisel doğal yolla veya teknolojik çözümler bugünde oldukça yaygındır.

 

Lazerle Genital Bölge Beyazlatma

 

Uzun süreli genital bölge beyazlatmada lazer uygulaması kesinlikle kalıcı ve kesin çözümdür. Lazer tercihi teknolojik çözümler arasında yer alır. Bunun için bayanların daha çok tercih ettiği kalıcı genital beyazlatma yöntemlerinden birisidir. Diğer yöntemlere göre seanslar halinde uygulanır. Kalıcı ve uzun ömürlü olduğu için birçok bayanlar bu yöntemi seçer.  Günümüzde birçok bayanın tercih ettiği lazer yöntemi oldukça yaygın olan acı hissi vermeyen ve kararmaların dışında geçip koku ve kaşıntıları da kaldıran kalıcı bir yöntemdir.

Uzman hekim tarafından lazer yöntemi seanslar halinde yapılır ve kararmalar son bulana kadar işleme devam edilir. Uygulama yöntemi uygulanacak olan bölgeye hiçbir şekilde zararı olmaz. Kesin çözüm olduğu için ve uzun ömürlü olduğu tek seansta işlem yeterli gelmez. Seanslarla rahat bir şekilde kararmanların önüne geçilir.

 

Genital Bölge Beyazlatma Lazer ile Nasıl Yapılır? 

 

Bikini bölgesi beyazlatma işlemi yaklaşık 20-25 dakika süren bir işlemdir. Bu işleminizi pek acı hissedilmez. Tabi ki bu tarz işlemlerde anestezik bir krem ​​kullanılır.  Lazer ışınları ile kararmaya neden olan renk pigmentleri tahrip edilir. Böyle bikini bölgesi ve kararı karartı ortadan kalkar. Diğer bikini bölgesi rengi açma uygulamalarına göre çok daha hızlı sonuç verebilen lazerle genital bölge beyazlatma işlemi daha uzun süre de kalıcıdır.

 

Genital Bölge Temizliği Nasıl Yapılmalı? 

 

Genital bölge temizliği bayanların hem sağlığa uygunluk hem de sağlık nedeniyle önem verdikleri konudur. Yanık, batma gibi sorunlar iltihap kapma gibi durumlarda kısırlığa kadar yol açar. Bu sorunun düzenli ve dikkatli bir şekilde genital bölge temizliği yapıldığıdır. İlgili Link; Genital Bölge Estetiği Türleri

 

Genital Bölge Beyazlatma Kalıcı Olması İçin Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

Zaman içerisinde ten renginde değişimler olur. Bu değişimler için renk koyulaşması olarak ellerimizde, kollarımızda, ayaklarımızda ve hatta yüzümüzde ciddi bir şekilde kararma görülür.
Bu yazıyı oylamak için yıldızlara tıklayın.
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. […] Sigarayı mümkün derecede azaltın. Adet döneminde ilişki yaşamayın. Adet dönemi içeride ki pis kanları dışarı atan bir dönemdir, bu dönemde birliktelik yaşamak o pis kanları tekrar içeriye itmeye sebep olur. Çok sayıda farklı kişilerle yaşanan cinsel ilişkiler enfeksiyon kapmanıza sebep olacaktır. İlgili Link: Genital Bölge Beyazlatma Hakkında Merak Edilenler […]

  2. […] Lazer ile vajina estetiği yapıldığı gün hastada ekstra yan etki yoksa eğer aynı gün içinde hastaneden taburcu edilir. Kullanması gereken bir takım ilaçlar reçete edilir ve 2 hafta sonra kontrole çağırılır. Ortalama 3 hafta sonra kişi istediği sonucu elde etmiş olur. Estetiği yaptırdığı ilk gün de dahil olmak üzere kişide hiçbir şekilde belirti görülmez. İlgili Link: Genital Bölge Beyazlatma Hakkında Merak Edilenler […]

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Göz Rengini Değiştirme | Alemi Kadın: […] İlgili Link : Göz Kapağı Estetiği […]
2020-09-04 10:16:32
2020-08-31 14:44:34
Gece Makyajı Nasıl Yapılır | Alemi Kadın: […] Arzu ederseniz göz çevrenize özel serum ya da extra
2020-08-31 14:34:06
Bal Maskesi İle Cildinizi Güzelleştirin | Alemi Kadın: […] Bay veya bayan ayrımı olmaksızın yaş ilerledikçe, ciltte yaşlılığa
2020-08-31 14:18:11
Kaş Kaldırma | Ameliyatsız Kaş Kaldırma Yöntemleri: […] Kaş Jeli Nasıl Kullanılır Kalıcı Kaş Şekillendirme Nedir
2020-08-31 14:15:44
Kaş Jeli Nasıl Kullanılır | Alemi Kadın: […] Jeli Nasıl Kullanılır Kalıcı Kaş Şekillendirme Nedir
2020-08-31 14:11:20
DMCA.com Protection Status Ada Creative