Evinizin Havasını Değiştirecek Dekorasyon Fikirleri

Evinizin Havasını Değiştirecek Dekorasyon Fikirleri

Evinizin havasını değiştirmek kişinin kendi yaratıcılığı ile ilgili konuların başında geliyor. Bu konuda fikir verecek çok sayıda dekorasyon sitesi yer almaktadır. Bu siteler içerisinde klasik ya da modern tasarımlı mobilya satışı ve düzenlemesi yapan yerler de mevcuttur. Evlerde vintage tarzı, mobilya seçimi yapılabildiği gibi yaşam alanlarının bir bölümü de bu şekilde tanzim edilebilecektir.

Evlerde pek çok rahatlatıcı köşeler yaratılabilir. Bu köşeler, misafirlerle içilecek kahve alanları ya da kitap okuma yerleri olabilecektir. Evlerin döşenmesine bakarak kişinin yaşam şekli ve zevkleri hakkında bilgi edinmek de mümkündür. Evlerde mobilyaları tamamlayan aksesuarlar, son derece şık objeler olarak öne çıkan detaylar arasındadır.

İlgili Link : Evinizin Dekorasyonunu Zengin Gösterecek İpuçları

Klasik Mobilya Tasarımlarının Tercih Edilmesi

 

Evlerde klasik mobilya tasarımlarının tercih edilmesi, pek çok yönden avantaj sağlayacaktır. Özellikle, bu mobilyaları farklı desende halı ve perdelerle kombin etmek mümkündür. Klasik mobilyalar uzun süre kullanılabilecek modası geçmeyen tasarımlardır. Düz ve sade tasarımlara sahip olması sayesinde renkli bir yastıkla hareketlendirmek mümkündür. Değişen zamana uyumlu hale getirebilmek için farklı objeler kullanılabilir.

Yere kadar uzanan perdeler ve iri vazolar ile bu salonlara ayrı bir hava katmak mümkündür. Sarı yaldızlı masa saatleri, metal dökme heykeller ile şık bir hava elde etmek mümkün olacaktır. Evlerde tablo kullanımı da evi hareketlendirecek, ruh kazandıracak önemli detaylar arasındadır. Yağlı boya tablolar, mobilya deseni ile uyumlu olduğu takdirde güzel bir bütünlük yakalanacaktır.

 

Modern Tasarımlarla Yenilikçi Bir Hava

 

Evlerde modern tasarımlarla yenilikçi bir hava yaratmak isteyenler için öneri, alışılmış kalıpların dışına çıkılmasıdır.  Puflarla şık bir oturma grubu yaratılabileceği gibi tahta sandıklarla da yazlıklar için şark köşesi hazırlanabilir. Ahşap masalar ve masa üzerinde ağaç damarlarının görünmesi son derece doğal tasarımlar olarak dinlendirici bir etkiye sahiptir.

Metal aksesuarlar, evlere dinamik bir çizgi getirmeye yönelik hareketler arasındadır. Avizelerde sarkan, eğimli ve göz yormayan tasarımlar da son derece şık tasarımlar olarak tercih edilebilir. Şık bir ev dekorasyonu için çok fazla nakit harcamadan da yenilikçi tasarımlar yaratmak mümkün olabilecektir.

 

Evinizin havasını değiştirmek kişinin kendi yaratıcılığı ile ilgili konuların başında geliyor. Bu konuda fikir verecek çok sayıda dekorasyon sitesi yer almaktadır.

Bu yazıyı oylamak için yıldızlara tıklayın.
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
DMCA.com Protection Status Ada Creative