En Pahalı Çanta Modelleri

En Pahalı Çanta Modelleri

Kadınların en çok önem verdiği aksesuarlar arasında çantalar yer alır. Her kadın çantaya büyük önem verir. Tabi pahalı çantalar ulaşılması zor olmasından dolayı çok istenen çantalar olmaktadır. Çoğu kadın pahalı çantalara büyük ilgi gösterir.

Kıyafeti ve stili en iyi tamamlayan aksesuar tartışmasız ki çantalardır. Modayla uğraşan her kadın bunu çok iyi bilir ve uygular. Çanta sanatçıları pek çok farklı fiyat, tasarım ve boyutta çanta üretimi yapmaktadır.

Fakat öyle göz dolduran çantalar vardır ki fiyatları ile de dudak uçuklatırlar. Her kadının alma hayalinde olduğu bu pahalı çantalar çoğunlukla timsah ve yılan derisinden yapılmaktadır. Bu özelliği ile hayvan severlerin tepkisini almayı sürdürmektedir. En pahalı çantalar genellikle sınırlı sayıda bulunur ve özel koleksiyonlar ile satışa sunulur. En pahalı çantalar aşağıdaki gibidir.

Louis Vuitton Tribute Patchwork Çanta

Louis Vuitton Tribute Patchwork Çanta

En pahalı çantalar arasında yer alan Louis Vuitton marka bu çantanın fiyatı 52.700 dolardır. Bu çantanın görünümü çok estetik olmamasına rağmen ikon bir hava yakalamayı başarmış bir çantadır. Bu çantayı ilk olarak ünlü şarkıcı Beyonce 2008 yılında keşfetmiş daha sonra ise büyük bir ilgi görmeyi başarmıştır. Çantanın ilgi görmesinin temel sebebi görünümünden ziyade ünlü kişiler tarafından tercih edilmesiyle olmuştur.

En pahalı çantalar arasında yer alan Louis Vuitton marka bu çanta oldukça büyük ve çok kullanışlı bir çantadır. Büyük çanta sevmeyen kişiler için pek uygun bir çanta değildir. Bu marka kadınların en sevdiği ve en çok tercih ettiği markalar arasında yer alır.

Geçmişten günümüze sahip olduğu satış noktaları önemli bir oranda artmıştır ve artmaya da devam etmektedir. Louis Vuitton markasının bu çanta çoğu kişi tarafından sanat eseri olarak nitelendirilip çanta koleksiyonu yapan kişilerin koleksiyonlarına katmak için can attığı parçalar arasında yer alır.

Hermes Graphite Timsah Derisi Çanta

 

Hermes Graphite Timsah Derisi Çanta

Hermes Gramhite markasına ait olan bu çanta  en pahalı çantalar arasında yer alır. Şıklığı ve zarafeti ile insanları etkisi altına alan bu çantanın fiyatı ise  85.000 dolar olmaktadır. Bu marka çantadan başka pek çok şık aksesuar üretimi yapmaktadır. Şık giyinmesini seven kadınların en çok tercih ettiği çanta modeli olmaktadır. Bu çanta timsah derisinden yapılmaktadır.

Bu yönü ile pek çok hayvan severden tepki almıştır. Çanta tutkusu bulunan kadınların mutlaka dolaplarında bulunan bir çanta olmaktadır. Görünüşü ile oldukça etkileyici bir hal almaktadır. Çok pahalı olsa da kalitesi ve şıklığı ile bu fiyata değmektedir.

Bu yazıyı oylamak için yıldızlara tıklayın.
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
DMCA.com Protection Status Ada Creative