Bahçe Dekorasyon Önerileri

Bahçe Dekorasyon Önerileri

Yazın yaklaşması ve havaların ısınması ile birlikte bahçelerde hareketlilik başladı. Pek çok kişi bahçesini renklendirerek şehrin puslu havasını bir nebze de olsa arkasında bırakmak istiyor. Bahçeleri güzel bir şekilde dizayn ederek ferah bir şekilde yazın tadını çıkartmak oldukça tercih edilir bir hale geldi. Bahçeniz ufak ya da büyük oldukça güzel bir şekilde tasarlanabilir.

 

Çimler, ağaçlandırmalar, ışıklandırmalar ya da taşlar ile zenginleştirmek en çok bilinen dekorasyon fikirleridir. Ancak siz biraz olsun farklılık istiyorsanız bunun için de değişik dekorasyon fikirleri de olacaktır. Öncelikle işe bahçenizin güzel bir temizliği ile başlayabilirsiniz. Daha sonra ise çardak gibi şark köşesi gibi farklı dekorasyon fikirlerine yönelebilirsiniz.

 

Bahçe Dekorasyonu Fikirleri

 

Bahçe denilince tabi ki ilk olarak akla gelen güzel yeşillendirme çalışmalarıdır. Yeşil bir bahçeye en çok yakışan renktir. Ancak güzel oturma alanları istiyorsanız bunun için de uygulayabileceğiniz pek çok dekorasyon fikri bulunmaktadır. Bunlar arasında ise son zamanlarda oldukça trend haline gelen şark köşesi iyi bir alternatif olacaktır. Bahçe sedirleri ve bahçe minderleri ile oldukça güzel bir şark köşesi yapabilir ve yaz akşamlarının keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Bahçeniz için uygun oldukça şık ahşap bahçe sedirleri piyasada bulunmakta olup, bu sedirleri yine oldukça şık ve doğal motifleri olan yer minderleri ile de birleştirebilirsiniz. Bahçenizde bir semaver olması oldukça keyifli olacaktır. Yaz akşamlarında siz şark köşenizde keyiflinizi çıkartırken bir taraftan da semaver çayı içmek oldukça rahatlatıcı olacaktır.

 

Bahçe mobilyaları aynı zamanda bahçenize farklı bir hava katar. Bahçenizde oluşturacağınız bir şark köşesi hem sizi hem de misafirlerinizi oldukça mutlu edecektir. Çünkü şark köşeleri oldukça eski zamanlardan günümüze kadar ulaşmayı başarmış ve samimi sohbetlerin mekânı olmuştur. Zaten bahçenizi düzenlemeye karar verdiğiniz zaman önemli şey rahat bir bahçe tasarımı olmasıdır. Bu nedenle bahçe dekorasyonuna giriştiğiniz zaman görsellik kadar rahatlığına da önem vermelisiniz.

İlgili Link : Kent Mobilyaları

Bahçe Dekorasyonu Ürünleri

 

Yaz aylarında insanlar bahçelerini güzelleştirmek için kolları sıvıyor. Son zamanlarda ise evde, bağda ya da bahçede şark köşesi büyük ilgi görüyor. Bu nedenle de özel bir alan oluşturmak isteyenler şark köşesine uygun dekorasyon ürünleri araştırmaya başlıyor. Bir şark köşesi yapmak fazla maliyetli değildir. Her bütçe ile oldukça şık, yöresel ve modern bir şark köşesi yapmanız mümkün. Bahçenizde yapmak istediğiniz bu köşe için palet minderler, bahçe sedirleri ve diğer objeler rahatlıkla kullanabileceğiniz parçalardır.

Bu yazıyı oylamak için yıldızlara tıklayın.
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Göz Rengini Değiştirme | Alemi Kadın: […] İlgili Link : Göz Kapağı Estetiği […]
2020-09-04 10:16:32
2020-08-31 14:44:34
Gece Makyajı Nasıl Yapılır | Alemi Kadın: […] Arzu ederseniz göz çevrenize özel serum ya da extra
2020-08-31 14:34:06
Bal Maskesi İle Cildinizi Güzelleştirin | Alemi Kadın: […] Bay veya bayan ayrımı olmaksızın yaş ilerledikçe, ciltte yaşlılığa
2020-08-31 14:18:11
Kaş Kaldırma | Ameliyatsız Kaş Kaldırma Yöntemleri: […] Kaş Jeli Nasıl Kullanılır Kalıcı Kaş Şekillendirme Nedir
2020-08-31 14:15:44
Kaş Jeli Nasıl Kullanılır | Alemi Kadın: […] Jeli Nasıl Kullanılır Kalıcı Kaş Şekillendirme Nedir
2020-08-31 14:11:20
DMCA.com Protection Status Ada Creative