Bacak Dövme Modelleri

Bacak Dövme Modelleri

Bu tür modeller genellikle erkeklerin tercih etmiş oldukları dövme çeşitleri arasında yer alır. Ayrıca kalıcı olmaları nedeni ile minimal olarak tercih edilmektedir. Bazı durumlarda tüm bacağı saran modeller ya da sadece baldır kısmında bulunan dövme çeşitleri, renkli ya da renksiz olarak da tercih edilebilmektedir.

 

Bacak Yazı Dövmeleri

 

Bacak üzerinde yer alan yazı dövmeleri genellikle İngilizce olarak tercih edilir. Aynı zamanda takım isimleri, izledikleri dizileri, aile içerisinde bulunan fertlerin isimleri gibi yazı çeşitleri yazılabilir. Bu yazılar istenilen şekilde boyutlandırılabilir. Ayak bileğinden üst baldıra kadar her yere yazılabilecek şekilde farklı karakterler ile tercih edilebilen bu yazı şekilleri aynı zamanda özel olarak anlam ifade edilen yazı stilleri ile de tercih edilebilmektedir. İlgili Link: Çok Şık 30 Minimal Dövme

 

Dövme Çeşitleri Nelerdir?

 

Dövmeler siyah beyaz ya da renkli olarak tercih edilebilir. Ayrıca karanlık ortamda parlamaları açısından da tercih edilen fosforlu olan modeller de sevilebilir. Fakat fosfor genel olarak cilt üzerinde olumsuz etkilere sahip olabildiğinden dolayı pek tercih edilmemektedir. Fiyatlandırma olarak da farklı dövmecilerin yapmış oldukları profesyonel işlemler ile değişir. Bu nedenle net olarak fiyat bilgilendirmesi yapmak mümkün olmamaktadır. İlgili Link: Omuz Dövme Modelleri

Tüm dövme çeşitleri vücut içerisinde yer alan her alana yapılabilmektedir. Büyük olan dövme çeşitleri genellikle 2 yâda 5 seans arasında tamamlanabilmektedir. Bu süre içerisinde dövme yapılan yer streç ile sarılarak sürekli olarak nemlendirici sürülmesi tavsiye edilmektedir. Bu derinin çürümesini engellemek aynı zamanda dövmenin rengini korumak için yapılan bir uygulamadır.

 

Bacaklar Üzeri İçin Dövme Çeşitleri

 

Bacaklar için hem erkekler hem de kadınlar tarafından tercih edilebilecek dövmeler arasında, siluet, hayali kahraman, çizgi kahraman, silah, dikenli tel ve tribal gibi dövme çeşitleri bulunmaktadır.

Bu yazıyı oylamak için yıldızlara tıklayın.
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
DMCA.com Protection Status Ada Creative