Ariel Sıvı Deterjan Nasıl Kullanılır?

Ariel Sıvı Deterjan Nasıl Kullanılır?

Ariel parlak renkler ve beyazlar için üretilen iki çeşit sıvı deterjanı bulunmaktadır. Her ikisi de işlevini kusursuzca yerine getirip hanımları memnun ediyor.

 

Ariel Parlak Renkler Nasıl Kullanılır?

 

Satın aldığımız canlı renklere sahip ürünler maalesef yanlış deterjan seçimi ile neredeyse ilk yıkamada canlılığını yitirip mat ve eskimiş bir görünüme sahip oluyor. Ariel Parlak Renkler ile ise ilk kullanımdan itibaren günden güne yenilenen ve canlanan kıyafetlerinizin kokusu da sizi huzura ulaştırıyor. Ayrıca sadece renkleri korumakla kalmıyor son teknoloji kullanılarak üretilen Ariel sıvı deterjan leke çıkarma konusunda da uzman. Bununla birlikte bir avantaj daha sağlıyor, toz deterjanların aksine kıyafetlerinizin üzerinde hiç bir kalıntı da olmuyor.

 

Ariel Beyazlar

 

İyi hissetmek iyi olmaktan geçer. Ariel beyazlar dağ esintisi ile beyaz çamaşırlarınızda da derinlemesine temizlik sağlar, içinizin rahatsız olması için sebep bırakmaz. Profesyonel şekilde temizlik yaparken çamaşırların dokusuna da hiç zarar vermez. Ferah kokusu ile ter ve vücud kokusundan eser bırakmaz.

 

Ariel Sıvı Deterjan Nasıl Kullanılır?

 

Öncelikle yapılacak işlem tabii ki çamaşırları cinsine ve rengine göre ayırmaktır. Beyazlar, siyahlar, açık renkliler gibi en az üç kategoride toplamak gerekir. Çamaşırlar ayrıldıktan sonra ki aşama ise çamaşırların makineye yerleştirilmesidir. Temizlikten en üst seviyede faydalanmak için çamaşırların rahat hareket edebilmesine dikkat etmek gerekir. Renklilerde Ariel parlak renkler beyaz çamaşırlarda ise Ariel dağ esintisini kullanmak en iyi sonuç için doğru olacaktır. Çamaşırların kirlilik oranına makineye eklenmesi gereken Ariel sıvı deterjan pratik kapak ölçüm haznesi ile burada da yardımcı oluyor. Aşırı kirliler, kirliler ve az kirliler olarak incelenen çamaşırlar ürünün arkasındaki talimata göre temizlik malzemesi eklenerek yıkanıyor. Ariel sıvı deterjan tıpkı diğer deterjanlar gibi makinenim deterjan haznesine koyulabildiği gibi direk çamaşırların olduğu kısma da eklenebiliyor.

 

Satın aldığımız canlı renklere sahip ürünler maalesef yanlış deterjan seçimi ile neredeyse ilk yıkamada canlılığını yitirip mat ve eskimiş bir görünüme sahip oluyor.

Bu yazıyı oylamak için yıldızlara tıklayın.
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
DMCA.com Protection Status Ada Creative