2019 Gelin Saçı Modelleri

2019 Gelin Saçı Modelleri

Bir gelinin en özel gününde çok güzel görünmesini sağlayan unsur gelinliğin den sonra saçlarıdır. Gelin Saçı ve aksesuarları gelinliği tamamlayan elemanlardan biridir. Düğünde kusursuz görünmek için ve fotoğraflara bakarken sonradan pişmanlık yaşamamak için saçların ve gelinliğin ve makyajın uyumlu olması şarttır. 2019 yılında trend olan Saç modelleri saçlarını nasıl yaptıracağı u bilmeyen gelinlere yardımcı olur.

 

Hafif Dalgalı Gelin Saçları

 

2019 yılında hafif dalgalı saçlar oldukça doğal durduğu için çok tercih ediliyor. Son derece özgür bir hava veren hafif dalgalı saçlar sade gelinlikler ile uyum sağlıyor. Hele ki açık ve çift renkli saçlarda bohem dalgalar daha bir hoş duruyor. Üzerine de çiçek demelerinden oluşan taç kondurulduğu zaman gelin hem göz alıcı hem de doğal görülüyor. Hafif dalgalı saçlar her yüz şekline ve her gelinlik modeline uyum sağladığı için genç gelinler bu Saç modelini çok beğeniyor. Özellikle tarlatan bulunmayan gelinliklerde dalgalı Salık saçlar daha hoş görünüyor.

 

Dağınık Örgü Gelin Saçı

 

Eğer bir bahar havasında ve kır düğününde evlenecekseniz tercih edeceğiniz en iyi model dağınık örgü modelidir ve 2019 yılında da pek çok gelin bu modeli tercih etti. Işıltılı saçlar ve yere kadar uzanan duvak eşliğinde muhteşem ahenk sağlayan örgü modeller kır çiçeği taçlar ile ve taşlı taçlar ile süslenebilir. Sadece kır günlerinde değil salon düğünlerinde de örgü saçlar hoş bir görüntü sağlıyor. Üstelik kabarık gelinlikler ile rahatça kullanılabilir.

 

Enseden Topuz Gelin Saçı

 

Topuzlar her zaman zarafeti ve şıklığın göstergesidir. Aynı durum gelin saçında da geçerliliğini koruyor. Hele ki topuzun altından uzatılan duvak gelinliği de saç topuzunu da ön planda tutmaya yetiyor. Hele ki maşa ile yapılan enseden topuz yada dağınık topuz çok daha gösterişli oluyor. Yan taraftan bırakılan kalın perçem topuzu destekleyerek gelinin daha göz alıcı görünmesini sağlıyor. Tüm gece boyunca gelinin rahat hareket etmesini sağlayan enseden topuz modelleri terlemeyi de önlüyor ve Saç simi ile çok daha hoş görünüyor.

 

Yandan Ayırmalı Gelin Saçı

 

2019 yılının en göze çarpan modellerimden biri de yandan ayırmalı Saç modelleridir. Simetrik bir. Şekilde ortadan ya da Saç ayrım noktasından ayrılan saçlar kibar bir taç ile ya da ışıltılı bir toka ile daha gösterişli hale gelebilir. Özellikle yapılan su dalgası ve dalgalı fön çok daha kibar bir görünüm kazandırır. Saçları uzun olan ya da saçına kaynak yaptırmak isteyen gelin adayları bu modeli beğenerek kullanıyor. Kabarık gelinlikle de düz gelinlikle de çok hoş görünen bu Saç modeli 2020 yılında da geçerliliğini koruyor. Uzun salaş tokalar ve boncuklu tokalar ile desteklenerek çok Hoş modeller ortaya çıkıyor. Siz de bu modeli kullanabilirsiniz. İlgili Link: Yarım Topuz Saç Modelleri

Bu yazıyı oylamak için yıldızlara tıklayın.
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
DMCA.com Protection Status Ada Creative