2017 Saç Renkleri ve Kesimleri

2017 Saç Renkleri ve Kesimleri

2017 Saç Renkleri ve Kesimleri

Her kadın kendini güzel, bakımlı ve enerjik hissetmek ister. Kadınlar için de saç rengi ve kesimi kendilerini iyi hissetmelerini sağlayan bir araçtır. 2017 saç trendlerine baktığımız zaman örgülü saç modelleri, at kuyruğu, topuz saç modelleri, Afrika örgüsü, kaküllü ve perçemli kesimler modadır. Kadınların bu modelleri tercih etmelerinin en büyük sebebi saç modellerinin hem rahat hem de kullanışlı olmasıdır. Zaman ilerledikçe moda eskiye doğru gitmeye devam ediyor. 80’lerde moda olan kabarık ve dağınık saçlar 2017’de de trendlerin başında geliyor. Bu sezona damga vuran saç modelleri ise ombreden sonra kendini gösteren ecaille boyasıdır. Ecaille birbirine yakın 3 renk tonunun birlikte kullanılmasıyla meydana gelmektedir. Saça daha doğal bir görünüm verir. İkinci renk ise abanoz kahve rengidir. Oldukça koyu bir renk olan abanoz kahve, saçları parlak ve canlı gösterir. Hem beyaz hem de buğday tenli olanlar bu saç rengini tercih edebilirler.

2017 Saç Kesim Modelleri

2017 saç kesim modelleri geçen senelerde olduğu gibi yine rahatlık ve kullanışlılığa önem veriyor. Asker traşından küt kesime, aslan yelesinden katlı kesimlere kadar binlerce kesim modeli tercih edilmektedir. Shag kesimi modelleri farklı versiyonlarıyla 2017 senesinde karşımıza çıkmaktadır. Aslında bu model daha çok kısa saçlara uygulanmakla birlikte son zamanlarda uzun saçlar üzerinde de denenmekte ve güzel sonuçlar alınmaktadır. Uzun saçlarda kesilen katların uzun bırakılması saç modelinin ortaya çıkmasını da sağlamaktadır. Kalın telli saçlara sahip olanlar bu modeli rahatlıkla kestirebilirler. Kaküllü shag modeli de yine saçlar kat şeklinde kesilir. Farklı olan tek şey dağınık kaküllerin kesilerek alın bölgesinin üzerine bırakılmasıdır. Başka bir saç modeli de çene boyunda bob saç kesimidir. Bu model bir tarafın çene boyunda bir tarafın da kulak hizasında kesilmesiyle olmaktadır.

2017 yaz saç renkleri

Kadınlar çoğu zaman saçlarının ahengi ve rengiyle kendilerini dinlenmiş ve enerjik hissederler. İşte bu yüzden kadınlar için saç rengi onların mutlu olmalarını sağlayan etkenlerden birisidir. 2017 saç renkleri ve kesimleri; kadınların trend olarak seçtikleri saç renkleri abanoz kahve, kaplan gözü, gri, sarı-gri, kahverengi gibi saç renkleridir. Blorange saç rengi de sarı ve turuncunun karşımından meydana gelen bir saç rengidir. Özellikle iki ten rengi için de rahatlıkla kullanılabilecek bir saç rengidir. Çikolata rose gold rengi de kahverengi saç modellerine uygulanarak balyajları ön plana çıkarmaktadır. Adeta sonbaharı çağrıştıran, bakır içerikli tonlarıyla sonbahar kızılı da bu senenin trendlerinden olarak kadınların en çok kullandıkları renklerden biri olmuştur. Açık sarı ile altın alt tonunun birleşmesinden meydana gelen bir diğer renk de fındık kabuğu rengidir. Özellikle beyaz tenli olanlar için uygun olan bu renk ton rengini de sıcak ve canlı gösterecektir. İlgili Link: Duştan Sonra Kabaran Saçlara Çözüm

 

Bu yazıyı oylamak için yıldızlara tıklayın.
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsor
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
DMCA.com Protection Status Ada Creative